Skupština Streljačkog saveza Crne Gore

Skupština Streljačkog saveza  30. novembra !

Redovna i Izborna Skupština Streljačkog saveza Crne Gore će  biti održana dana 30. novembra u multimedijalnoj sali Univezitetskog sportskog centra u Podgorici s početkom u 11 časova.
U prilogu su Dnevni red i  materijali za Skupštinu. Ukoliko smo negdje pogriješili ili imate primjedbe, pozivamo vas da nam na to ukažete. Molimo vas da za Skupštinu pripremite ovjerena (potpisana od strane ovlašćenog lica i pečatirana pečatom kluba) punomoćja .
Dnevni red Skupštine SSCG -2021 NACRT punomocje-skupstina 2021. izmjene i dopune poslovnika Dopuna materijala za tačku 2. ZAPISNIK skupstina SSCG dec. 2020. -nacrt fin.izvjestaj 2020. Izvjestaj o radu Saveza 2021. Materijal za tačku 7. Materijal za tačku 8.