Proglasenje najboljih strijelaca u 2017.g.

Danas  su na svecanosti uprilicenoj u prostorijama Saveza dodijeljena priznanja najboljim strijelcima u ovoj godini.
Najboljim strijelcima-Ivu Stanisicu (disciplina trap) i  Andjeli Milickovic (puska i pistolj), najboljem mladom strijelcu Nemanji Obradovicu, kao i  strijelcu koji je najvise napredovao u ovoj godini ,Bebi Dabetic,  priznanja je urucio Predsjednik Streljackog Saveza,Pukovnik Zoran Boskovic i pozelio jos bolje rezultate i nove rekorde .
Prigodne povelje i zahvalnice dobili su i zasluzni sportski radnici ,pojedinci,firme i drzavni organi ,bez cije podrske i saradnje ovo ne bi bila jedna od najuspjesnijih godina u novijoj istoriji crnogorskog streljastva.
Dobre zelje za nastupajucu godinu cule su se  od svih prisutnih na proslavi, medju kojima su bili clanovi IO,selektor ,reprezentativci  i prijatelji Streljackog Saveza.