Poziv klubovima – nova sezona

Poziv  klubovima da daju predloge za narednu takmičarsku sezonu

Obavještavamo klubove da je rok za podnošenje prijedloga u vezi s novom sezonom 10. septembar 2021. godine. Predloge i primjedbe o svim relevantim pitanjima vezanim za tehničke i takmičarske aktivnosti, Pravilnike, kao i predloge za Kalendar za sezonu 2021/22, potrebno je do predvidjenog termina dostaviti pismenim putem, na  mail strelkom@t-com.me ili poštom na adresu Saveza (ul 19. decembar br 19, Podgorica).  Nadležni organi Saveza će s pažnjom razmotriti sve pristigle sugestije kako bi naredna sezona bila pripremljena što bolje i kompletnije. Podsjećamo klubove da se pridržavaju roka za dostavljanje predloga i da se nadamo da je  više od dva mjeseca dovoljno vremena da iste dostave, te da nije  svrsishodno davati predloge i primjedbe ove prirode  onda kad sezona bude u toku. Po staroj izreci koja se odnosi na  pravila i bavljenje sportom po ZOS – “Nema izmjene pravila  kad je igra u toku”.
Takodje, neophodno je da  klubovi, bez obzira na discipline u kojima se takmiče,  kancelariji Saveza dostave podatke za evidenciju strijelaca, trenera, sudija i delegata. Ovo je iziričit uslov da bi isti mogli otpočeti aktivnosti  u sezoni  čiji je start  planiran za početak oktobra. Molimo da postupite u skladu sa ovim zahtjevima.