XII kolo Kupa Streljackog saveza Crne Gore

Dvanaesto kolo Kupa Streljackog Saveza CG
standardno vazdusno oruzje

Danas je na strelistu Sportskog Centra u Niksicu,u organizaciji SK Niksic, odrzano XII kolo u gadjanju standardnim vazdusnim oruzjem za sve kategorije. Ucestvovalo je preko 20 strijelaca iz Bara, Podgorice i Niksica.

U odlicnoj sportskoj atmosferi, najvise paznje privukli su mladi strijelci, a medju njima Podgoricanka Anastasija Boljevic, koja je sa ostvarenih 379 krugova po prvi put zauzela prvo mjesto medju juniorkama u disciplini puska. Njeni rezultati u posljednje vrijeme pokazuju  tendenciju rasta, te  ako se ima u vidu  mladost i potencijal,kao i rezultati i forma ostalih mladih strijelaca, crnogorsko streljastvo ima dobru osnovu za razvoj i napredak u buducnosti.

Kup takmicenje standardnim vazdusnim oruzjem zavrsava se narednog vikenda Finalom u  Baru, nakon cega ce nas, nadamo se, strijelaci obradovati dobrim rezultatima i sa medjunarodnih takmicenja. rezultati

Objavljeno u Domaci rezultati - pistolj & puska, Obavjestenje. Stavi u favorite.