Susret Predsjednika SSCG s predstavnicima na Olim.Igrama

Olimpijci na prijemu kod Predsjednika Streljackog Saveza

Predsjednik Streljačkog Saveza Crne Gore Zoran  Bošković, primio je danas naše pre-dstavnike na  Olimpijskim Igrama mladih . Podsjecamo,nas   strijelac Miljan Dević i njegov trener Vojislav Zečević su dio crnogorskog tima koji učestvuje na ovoj najvažnijoj sportskoj smotri narednog  mjeseca u Buenos Airesu.Dević i Zečević, koji su skupa sa članom repre-zentacije Nemanjom Obradovićem od danas na pripemama na strelištu Ljubović, pozdravili su Predsjednikovu  pomoć i podršku i obećali da će dati sve od sebe da nas obraduju dobrim rezultatima. Zahvaljujući se na prijemu, poručili su da im uz podršku Saveza, plasman na Olimpijske Igre daje snažan podstrek i da je to veliki uspjeh i za njih i za crnogorsko  streljaštvo.Nakon što im je izrazio dobrodošlicu  i čestitao na postignutim rezultatima, te u ime Streljačkog Saveza i svoje lično ime poželio uspješan debi na Olimpijskim Igrama, g-din Bošković je  istakao da će Streljački Savez nastaviti da podržava sportiste i stručna lica koji na ovakav način, svojim entuzijazmom, radom i postignutim rezultatima promovišu streljački sport, predstavljaju uzor ostalima i neprestano rade na promociji Streljačkog Saveza, ali i Crne Gore.