Skupstina Streljackog Saveza CG

Skupstina Streljackog Saveza Crne Gore

Danas je odrzana redovna sjednica Skupstine  Streljackog Saveza Crne Gore.Ucestvovalo je 27  delegata streljackih klubova iz cijele zemlje.Delegati su jednoglasno usvojili novi Statut, finansijski izvjestaj  za 2014.godinu i izvjestaj Nadzornog Odbora  .                                     Uslijedilo je  urucivanje priznanja  najboljim strijelcima i klubovima u ovoj  godini,  kao i sportskim radnicima koji su doprinijeli razvoju streljackog sporta.U prilogu mozete pogle-dati usvojeni Statut SSCG. Statut SSCG 2014.                                                                  Koristimo ovu priliku da u ime Streljackog Saveza svim klubovima i strijelcima pozelimo srecne praznike i uspjesnu novu godinu.