Saradnja – Fond za razvoj ISSF i Streljački savez CG

STRELJAČKI SAVEZ  OBEZBIJEDIO ELEKTRONSKE METE

Sa zadovoljstvom Vas obavještavamo da je Streljački savez Crne Gore u saradnji sa ISSF Development Fund – om (ISSF razvojnim fondom) obezbijedio 10 najsavremenijih elektronskih meta za discipline vazdušnog oružja – puška i pištolj.

Ova najvrijednija donacija u istoriji streljaštva u našoj zemlji, plod je sporazuma zvaničnika svjetske streljačke federacije i rukovodstva Streljačkog saveza. Iz matične medjunarodne organizacije su prepoznali dobar i savjestan rad našeg Saveza i nagradili ga dodjelom moderne opreme  koja će značajno doprinijeti obuci i pripremi sportista, ali i mogućnosti da se velika takmičenja, čak i ona medjunarodna, organizuju u Crnoj Gori.
Nova sezona, zahvaljujući dobijenoj opremi, uloženom radu  i našim naporima da sve pripreme za start  budu izvršene  na najbolji način,  donijeće CG streljaštvu više optimizma,  dobre energije i nadamo se – još boljih rezultata.

Stručna služba Streljačkog saveza