Registracija strijelaca za takmicarsku sezonu 2016/17

Obavjestavaju se klubovi  da je potrebno da podatke o takmicarima za predstojecu sezonu dostave strucnoj sluzbi Saveza zakljucno sa ponedeljkom, 26.09.2016.
Pored osnovnih informacija o strijelcima,potrebno je priloziti jednu fotografiju velicine kao za pasos,te dostaviti na uvid kopiju licne karte ili pasosa,odnosno izvoda iz maticne knjige rodjenih za takmicare uzrasta ispod 18 godina.Obaveza registracije strijelaca vazi za sve klubove i discipline iz takmicarskog programa Streljackog Saveza.Samo ce rezultati strijelaca sa novim takmicarskim legitimacijama , a koje ce biti dodijeljene uoci pocetka sezone,biti vazeci i evidentirani u zvanicnim Biltenima takmicenjima iz Kalendara SSCG za sezonu 2016/17 .