Poziv za ISSF “D” kurs

-REGIONALNI “D” KURS ZA ISSF TRENERE –

ISSF-TA-Logo-RGB

Poštovani,

Zadovoljstvo nam je da Vas pozovemo na regionalni ”D “ trenerski kurs koji se po peti put organizuje na našim prostorima, a u saradnji i uz pokroviteljstvo “International Shooting Sport Federation-Training Academy”…

Na ovaj kurs su pozvani treneri iz sledećih zemalja učesnica:
Srbija , Hrvatska , Slovenija , Bosna i Hercegovina, Makedonija i Crna Gora

Kurs obrađuje sledeće teme:
-Vazdušni pištolj
-Vazdušna puška
-Fizičke pripreme strijelaca
-Planiranje i organizacija
i odvijaće se prema planu, programu i prevedenim materijalima ”ISSF Academy”.

Predavači će biti vlasnici “ISSF Academy – A licence”:
Gospodin Goran Maksimović (SRB)
Gospodin Željko Todorović (MNE)

Učesnici će po uspješno obavljenom testiranju dobiti “ISSF Academy” sertifikat “D” nivoa.

Termin za održavanje kursa je od 20.03.2014. do 23.03.2014. u Baru, Crna Gora, pod pokroviteljstvom ”ISSF Academy” i Streljačkog Saveza Crne Gore, a sa tehničkom podrškom streljačkog kluba “Mornar”iz Bara.

Kotizacija je 250.00 € po učesniku i u tu cijenu je uključen pun pansion sa 4 noćenja, kao i kompletan nastavni i prateći materijal.

Ukupan broj učesnika je ograničen na 30 polaznika, po sistemu, 5 učesnika iz svake od 6 zemalja.

U slučaju da neka zemlja prijavi manji broj učesnika, ukupan broj će se dopunjavati iz drugih zemalja, a na osnovu naknadnog dogovora.

Rok za preliminarnu prijavu je: 15.02.2014.
Rok za finalnu prijavu je: 10. 03.2014.

Ukoliko imate dodatnih pitanja ili su Vam potrebne detaljnije informacije, molimo Vas da nam se obratite na:

tel: +382 20 664 287 ili + 382 69 332 330

mail: strelkom@t-com.me ili z_todo@yahoo.com .

S poštovanjem,

Savo Milašinović