Najbolji strijelci i klubovi u 2014.godini

Najbolji u 2014.godini

Izvrsni Odbor Streljackog Saveza je na svojoj jucerasnjoj sjednici prihvatio prijedlog Stru-cne Komisije i izabrao najbolje strijelce i klubove u godini koja je na izmaku.                 Najbolji strijelci su:                                                                                                                   Dragan Mrkajić,disciplina leteće mete-trap                                                                       Čedomir Knežević,kategorija muškarci discipline puška i pištolj                     Andjela Miličković,kategorija žene discipline puška i pištolj                               Najbolji klubovi:                                                                                                                           Streljački klub za leteće mete Herceg Novi,disciplina leteće mete -trap               Streljački Klub Centar Podgorica,disciplina puška i pištolj                                Takodje,odlučeno je da priznanja za svoj doprinos razvoju i popularizaciji streljačkog spo-rta dobiju treneri Rajko Kovačević,Dušan Popović i Vojislav Zečević,te  Predsjednik Stre-ljačkog Saveza Opštine Berane,Željko Obadović.                                                                      Priznanja nagradjenim biće dodijeljena na sjednici Skupštine Streljačkog Saveza CG koja   se održava sjutra u 12 časova.