Liga Berana-serijsko vazdušno oružje

Liga Berana

Obavještavamo Vas da je dana 12.10.2014. godine u organizaciji Streljačkog saveza opštine Berane , uz podršku Uprave za mlade i sport Crne Gore i  OpštineBerane završeno poslje-dnje, 11-to kolo Lige Berana serijskim vazdušnim oružjem .Liga je   počela krajem Aprila 2014 godine sa ciljem da se što više djece – pionira , juniora uključi u streljački sport , da savladaju osnovne tehnike gađanja kako bi lakše i uspješnije prešli na standardni program . Veliki broj djece je pokazalo izuzetno interesovanje za streljaštvom ,a dobar procenat njih je uspio da učestvuje na većini predviđenih kola lige .

Nakon završetka lige najboljim strelcima su uručene prigodne nagrade : medalje , diplome i trenerke, a za sve učesnike lige , roditelje djece – takmičara , kao i sponzore i predsta-vnike lokalne uprave je priređen koktel i u svečanoj atmosveri uručene zahvalnice .          Nakon uspješnog završetka Lige Berana serijskim vazdušnimm oružjem određeni strijelci   iz Berana će se učestvovati u Kupu CG standardnin vazdušnim oružjem u skladu sa Planom i programom rada saveza i Kalendarom Streljačkog saveza Crne Gore .                                 LIGA BERANA SERIJSKIM VAZDUŠNIM ORUŽJEM – TABELA

last

Objavljeno u Domaci rezultati - pistolj & puska, Obavjestenje. Stavi u favorite.