Elektronska /telefonska sjednica UO SSCG

Na elektronskoj/telefonskoj sjednici Upravnog Odbora, prvoj u novom sazivu, tema je bila predlog kandidata za odlazak na medjunarodne turnire u Beogradu za discipline standardnog vazdušnog oružja. Upravni Odbor je prihvatio stav Stručne Komisije i odlučio da u Beograd putuju:
1- žene pištolj : Šaranović Nevena, Popović Jovana, Bulatović Ivona, Miličković Andjela, Pantović Jelena (o trošku kluba),
2- muškarci pištolj : Dević Novak,  Đukić Dušan,
3- žene puska  :  Miličković  Andjela, Ramusović  Remka, Bulatović Darinka, Jukić Ksenija, Agović Lea,
4- muškarci puška : Božović Miloš, Dević Miljan, Šekarić Nemanja,
5-treneri Laban Stanko, Božović Željko. Putuju još Jukić Blagoje i Zečević Vojislav.

Koristimo priliku da pozovemo klubove da do petka, 17. decembra u 15 h, na mail Saveza, pošalju svoje prijedloge za izbor kandidata u Stručnu komisiju. Poželjno je uz ime dostaviti i par informacija koje bi to lice preporučile za izbor. Takodje, pozivamo sve klubove da putem maila ponove predloge koji se tiču licenciranja sudija i trenera date na Skupštini, ili dostave nove, a u cilju unapredjenja rada Komisije za licence i Sudijske komisije.