Elektronska sjednica UO Streljačkog Saveza CG

UO  je danas na svojoj elektronskoj sjednici prihvatio stavove stručne komisije Saveza  i usvojio promjene u Kalendaru za standardno vazdušno oružje. Po njima će se ovog mjeseca održati 3 kola nacionalnog Kupa, 9., 16. i 23. januara, te eventualno jedno ili dva kontrolna takmičenja na elektronskim metama na strelištu u Podgorici .
Izmjene su uslovljene odlaganjem regionalnih i medjunarodnih takmičenja predvidjenih Kalendarom, a kako bi se održala spremnost i neophodan kontinuiet nadmetanja reprezentativnog kadra u susret evropskom prvenstvu u Finskoj.

Takmičenje 9. januara će se održati po online modelu. Prijava je do četvrtka u 15h po uobičajenoj proceduri.  spisak-prijavljenih-strijelaca-viii-kolo-kupa