Elektronska sjednica UO SSCG

Elektronska/telefonska  sjednica Upravnog odbora

Na predlog Stručne komisije, Upravni odbor je na svojoj elektronskoj/telefonskoj sjednici donio odluku da se kolo Kupa Crne Gore standardnim vazdušnim oružjem koje je bilo  predvidjeno za narednu subotu (23. 01.) vrati na prethodni datum, 13. februar. Ovo jer  uslijed otkazivanja EP u Finskoj promjene termina domaćih takmičenja  koje su ranije ovog mjeseca usvojene nemaju efekta.
Ovim u Kalendaru za februar imamo dva takmičenja standardnim vazdušnim oružjem (kolo Kupa i prvenstvo CG). Kolo Kupa je planirano po online principu, a ukoliko prilike dozvole, Prvenstvo će biti organizovano na strelištu u Podgorici. Informacije koje dobijamo s domaćeg i medjunarodnog nivoa mijenjaju se gotovo svakodnevno, pa u cilju dobijanja optimalnih prilika i rezultata moramo prilagođavati svoje aktivnosti novim uslovima.