Elektronska sjednica IO SSCG

Elektronska sjednica IO SSCG-
kandidati za izbor najboljih sportista Crne Gore i verifikacija rekorda

Na elektronskoj/telefonskoj sjednici IO odrzanoj danas,tema je  bila nominovanje kandidata za najbolje sportiste u tradicionalnom godisnjem izboru Crnogorskog Olimpijskog Komiteta, kao i verifikacija rekorda.
Odbor je vecinom glasova prihvatio prijedlog Strucne Komisije i odlucio da kandidati budu:
za najboljeg sportistu-Andjela Milickovic
za najboljeg mladog sportistu:Nemanja Obradovic
za najbolju mladu sportistkinju:Andjela Milickovic i Beba Dabetic
za najbolju musku reprezentativnu selekciju: ekipa u disciplini let.mete-trap,srebrna na GP Perazzi(Perisic,N.Markovic i Stanisic)
za najbolju zensku reprezentativnu selekciju:ekipa u disciplini vaz.pistolj, bronzana na Salona Open-u (Saranovic,Pantovic,Belosevic).
Istovremeno ,verifikovan je kao najbolji rezultat u disciplini vazdusna puska, kategorija seniorke i juniorke, rezultat Andjele Milickovic na turniru u Smederevu od 412,2 boda.
U prilogu mozete pogledati dopis COK-a.Nacionalnim sportskim savezima

Objavljeno u Aktuelno, Obavjestenje. Stavi u favorite.